NEWS
INAC publikon studimin mbi të rinjtë 14-15 vjeçarë në shkollat e Elbasanit

INAC publikon studimin mbi të rinjtë 14-15 vjeçarë në shkollat e Elbasanit

Habitati ku zhvillohet jeta e të rinjve 14-15 vjeçarë në qytetin e Elbasanit; shqetësimet, aspiratat dhe figurat e tyre model
Raporti Studimor Te rinjte Elbasan INAC

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *